Podsumowanie Jadalny Kraków Fest 2.0

Jadalny Kraków Fest 2.0 był niezwykłym wydarzeniem, które zgromadziło miłośników jedzenia, natury i zrównoważonego rozwoju. Byliśmy tam i my razem z naszym projektem „Rozzieleńmy się”. To była sobota pełna smaków, zieleni i inspirujących rozmów!

Nasz projekt „Rozzieleńmy się” ma na celu zazielenianie miejskich przestrzeni oraz promowanie zdrowego stylu życia. Podczas festiwalu mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma z Was o tym, jak ważne jest tworzenie zielonych przestrzeni w miastach. Wielu uczestników odwiedziło nasze stoisko, brało udział w warsztatach i aktywnie uczestniczyło w dyskusjach na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy uczynić nasze miasta bardziej zielonymi i przyjaznymi dla mieszkańców!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie „Rozzieleńmy się” oraz o innych inicjatywach Fundacji IB Polska, zapraszamy do śledzenia naszych działań na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Łapcie super zdjęcia, które zrobił nasz wolontariusz EKS Artsiom Ivanou: