Wieści z Klubu Seniora Platyna w Tychach

Korzystając ze sprzyjającej pogody grupka tyskich seniorów z Klubu Seniora Platyna, pod okiem Pani instruktor oraz animatora ruszyła w plener w poszukiwaniu oznak wiosny.  Spacer leśnymi ścieżkami w okolicy jeziora Paprocany był inauguracją plenerowych warsztatów fotograficznych.

Nasi uczestnicy byli wyposażeni zarówno w profesjonalny sprzęt fotograficzny, jak i w popularne aparaty w smartfonach. Seniorzy podejmowali pierwsze fotograficzne wyzwania szukając najciekawszych, spotkanych po drodze zjawisk natury. Na fotografiach uwieczniali zarówno elementy przyrody, jak i przyjaźnie nastawione zwierzęta.

Wszelkich wskazówek zarówno technicznych, jak i merytorycznych udzielała Pani Kasia, która poprowadzi cykl warsztatów. Następne spotkanie grupy już w najbliższy piątek – tym razem fotografia miejska, a wkrótce także warsztaty rozpocznie kolejna grupa seniorów.
Więcej aktualności o działaniach Klubu Seniora Platyna w Tychach znajdziesz na Facebooku.

Plenerowe warsztaty fotograficzne Klub Seniora Platyna - zdjęcie pokazuje las i uczestników fotografujących na leśnej polanie. Plenerowe warsztaty fotograficzne Klub Seniora Platyna- i - zdjęcie pokazuje las i uczestników fotografujących psa na leśnej polanie Plenerowe warsztaty fotograficzne Klub Seniora Platyna- instruktorka z blendą fotograficzną, w tle Jezioro Paprocany i żaglówka Plenerowe warsztaty fotograficzne Klub Seniora Platyna - zdjęcie pokazuje las i uczestników fotografujących na leśnej polanie. Nad procesem czuwa instruktorka.