Kraków Wspólnie – Integracja. Ferie!

Zapraszamy instytucje oraz organizacje pozarządowe do zgłaszania propozycji aktywności integracyjnych w ramach ferii zimowych, które w tym roku przypadają w terminie 28.01.2023 – 12.02.2023. To kolejne działanie w ramach Kraków Wspólnie! 

Fundacja Internationaler Bund Polska realizuje działania we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK oraz Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), z którego środków zadanie to jest to finansowane.

Naszym celem jest zapewnienie działań integracyjnych, skierowanych do osób w wieku 6 – 24, z Polski, Ukrainy oraz innych krajów, mieszkających w Krakowie. 

W trakcie ferii zimowych chcemy zapewnić dzieciom i młodzieży możliwość udziału w różnorodnych zajęciach i aktywnościach organizowanych wspólnie z naszymi Partnerami. Chcemy, by z oferty mogło skorzystać jak najwięcej osób w naszym mieście!

Zachęcamy instytucje oraz organizacje pozarządowe do zgłaszania swoich propozycji aktywności w ramach Ferii do 10.01.2023.

Na stronie https://ib-polska.pl/unicef/integracja/ znajdują się szczegółowe informacje na temat zgłaszania pomysłów działań integracyjnych oraz wszystkie wymagane dokumenty dotyczące działania, w tym regulamin, wzór porozumienia oraz formularz zgłoszeniowy, które należy pobrać i wysłać na adres integracja.ibpolska@gmail.com.

Stwórzmy najlepsze ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w mieście #wspólnie!

Dodatkowe informacje ws. działania, udzielane mailowo lub telefonicznie: integracja.ibpolska@gmail.com (w tytule wpisując Integracja.Ferie) lub pod numerem: +48 789 800 839. 

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!