#KrakówWspólnie – integracja!

Projekt “Kraków Wspólnie – integracja” to cykl wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wszystkie je łączy jedna najważniejsza cecha #integracja! Nasza fundacja razem z UNICEF i Urzędem Miasta Krakowa łączy swoje siły i zaprasza do spędzenia najlepszego czasu!

Dla kogo?

Naszym celem jest zapewnienie aktywności integracyjnych dla 15 000 dzieci i młodzieży! Wspólnie działamy na rzecz wielokulturowości w Krakowie zapraszając osoby w wieku 6-24 lat z Polski, Ukrainy i innych krajów do odkrywania miasta.

W #KrakówWspólnie naszymi partnerami są instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe, które razem z nami przygotowują najciekawszą ofertę w mieście!

Sprawdź i dołącz do nas #KrakówWspólnie

W ramach działań Kraków Wspólnie – Integracja od początku kwietnia realizujemy we współpracy z partnerami cykliczne zajęcia mistrzowskie – master class. 

Ich celem jest zdobycie nowych umiejętności w ważnych obecnie obszarach, takich jak ekologia, budowanie społeczeństwa obywatelskiego czy edukacja sportowa oraz wzmocnienie kompetencji. Zajęcia kierowane są do dzieci i młodzieży z Ukrainy, Polski i innych krajów. Uczestnicy każdego cyklu, po zakończeniu zajęć otrzymają potwierdzenie zdobytych umiejętności.

NASZE WYDARZENIA – INTEGRACJA

Sprawdź i dołącz do nas #KrakówWspólnie

Jeśli kalendarz nie wyświetla się poprawnie kliknij – tutaj
(bezpośredni link do kalendarza Kraków Wspólnie – Integracja)

Zakończone / Закінчив / Finished:

Razem możemy więcej. Kraków Wspólnie to nasza odpowiedź na to, co dzieje się w naszym mieście. Tworzymy je razem #KrakówWspólnie

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

RODO i inne dokumenty

Niezbędne formularze i zgody znajdziesz – tutaj

Aktualności #KrakówWspólnie INTEGRACJA

Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Kupić Kamagra 100 mg oryginał bez recepty z apteki