#KrakówWspólnie – integracja!

Projekt “Kraków Wspólnie – integracja” to cykl wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wszystkie je łączy jedna najważniejsza cecha #integracja! Nasza fundacja razem z UNICEF i Urzędem Miasta Krakowa łączy swoje siły i zaprasza do spędzenia najlepszego czasu!

Dla kogo?

Naszym celem jest zapewnienie aktywności integracyjnych dla 15 000 dzieci i młodzieży! Wspólnie działamy na rzecz wielokulturowości w Krakowie zapraszając osoby w wieku 6-24 lat z Polski, Ukrainy i innych krajów do odkrywania miasta.

W #KrakówWspólnie naszymi partnerami są instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe, które razem z nami przygotowują najciekawszą ofertę w mieście!

Sprawdź i dołącz do nas #KrakówWspólnie

Razem możemy więcej. Kraków Wspólnie to nasza odpowiedź na to, co dzieje się w naszym mieście. Tworzymy je razem #KrakówWspólnie

NASZE WYDARZENIA – INTEGRACJA

Sprawdź i dołącz do nas #KrakówWspólnie

MINIONE WYDARZENIA – INTEGRACJA

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Ogłoszenie dla NGO

Chcecie razem z nami tworzyć ofertę Krakowa Wspólnie i realizować aktywności integrujące? Zapraszamy organizacje pozarządowe wpisane do KRS do składania ofert! 

Pamiętajcie, że najważniejszym kryterium jest #integracja – aktywności powinny być zorganizowane w taki sposób, aby dzieci i młodzież w wieku 6-24 lata, pochodzące z Ukrainy, Polski oraz innych krajów, mogły bez problemu jednocześnie w nich uczestniczyć.

Zgłoś się! 

Formularz zgłoszeniowy, który należy wysłać na adres integracja.ibpolska@gmail.com – do pobrania: FORMULARZ

Wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania puli środków, którymi Fundacja dysponuje na realizację Projektu. Przy czym realizacja projektów musi nastąpić do 30.05.2023 r. a budżet przeznaczony na jeden projekt nie może być wyższy niż 20 000 PLN. Jedna organizacja może złożyć maksymalnie dwie oferty. O możliwości realizacji zadań będziemy informować na bieżąco.

UWAGA – zanim zdecydujecie przesłać do nas ofertę koniecznie zapoznajcie się z dokumentacją projektową.

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

RODO i inne dokumenty

Niezbędne formularze i zgody znajdziesz – tutaj

Aktualności #KrakówWspólnie INTEGRACJA