Od marca bieżącego roku trwa przełomowy czas w historii naszej fundacji! Podjęliśmy decyzję o przeniesieniu siedziby do nowego, większego i dostępniejszego miejsca. Mamy sierpień, minęło prawie 5 miesięcy i jesteśmy już na Daszyńskiego 22 w Krakowie.

Wciąż jeszcze gdzieniegdzie pojawiają się drabiny, rozstawiamy tablice, czyścimy fugi, wypełniamy półki dokumentami i książkami. Czekają nas jeszcze drobne poprawki i wizyta hydraulika. Ale możemy w końcu powiedzieć – udało się!

Nie byłoby to możliwe gdyby nie sponsorzy i darczyńcy, którzy pomogli w remoncie. Otrzymaliśmy darowizny finansowe (od osób indywidualnych i firm), rzeczowe (meble i wyposażenie łazienek oraz pokoi i sali szkoleniowej), wsparcie merytoryczne (m.in od architektki), usługi elektryka i montera mebli kuchennych.

Szczególnie dziękujemy firmom: Opoczno, Nowy Styl, Łazienkarium, Oshee shop, Oknoplast.

Pomogło nam wielu ludzi dobrej woli i wolontariuszy. Cały czas działali nasi pracownicy, którzy dzielnie przetrwali czas przenosin i nie bali się ani miotły ani skomplikowanych instrukcji składania mebli.

DZIĘKUJEMY! Dziękujemy za wsparcie naszej organizacji!

W kolejnych dniach będziemy zamieszczać więcej informacji o etapach remontu i naszych darczyńcach.

Nadal można nas wesprzeć!

Części prac nie udało nam się wykonać, część prac przerosła nas kosztami, niektóre faktury czekają na opłacenie. Każda darowizna to dla nas motywacja do dalszych działań i olbrzymi wyraz wsparcia dla naszej pracy! Informacje o tym w jaki sposób przekazać darowiznę można znaleźć – tutaj.