Bezpłatne miejsca w przedszkolach dla dzieci z Ukrainy

Działanie bezpłatne miejsca w przedszkolach jest skierowane dla osób z Ukrainy. To kolejne działanie w ramach współpracy naszej Fundacji z UMK oraz UNICEF. Do końca grudnia sfinansujemy 1000 dzieciom z Ukrainy miejsca w przedszkolach!

Nasze działanie opiera się przede wszystkim na współpracy z przedszkolami w całym Krakowie. Należy pamiętać, że razem możemy więcej! Finansujemy opiekę najmłodszych w wybranych przedszkolach od września do końca grudnia. Mamy nadzieję, że ten czas pomoże zorganizować rodzicom życie w Krakowie. Z jednej strony załatwić najważniejsze sprawy, znaleźć przestrzeń na pracę czy skupić się na codzinnych obowiązkach. Z drugiej strony odpocząć, móc zająć się sobą i spędzić miło czas. Z pewnością dla najmłodszych będzie to czas na integrację z rówieśnikami i przyswajanie języka polskiego od najmłodszych lat. W efekcie, co najważniejsze, czas na poznawanie nowych przyjaciół!

Do kogo kierujemy nasze działanie?

Do działania zapraszamy rodziców z Ukrainy, których pociechy są w wieku przedszkolnym: 3-6 lat i przybyły do Polski po 24.02.2022 r.

Co oferujemy:

Bezpłatne miejsce w przedszkolach od początku września do końca grudnia 2022 roku dla 1000 dzieci z Ukrainy!

Lista przedszkoli, które dołączyły akcji i ich lokalizacje:

Do naszych działań zgłosiło się już XYZ przedszkoli, które są gotowe do przyjęcia najmłodszych z Ukrainy. Sprawdź ich lokalizację:

  • Linki
  • do
  • przedszkoli

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem z uwagi, że działanie cieszy się dużym zainteresowaniem![REGULAMIN bezpłatne miejsce w przedszkolu].

Logo: Unicef. Miasto Kraków