Dziś ponownie Szafa Dobra wyjechała w trasę. Tym razem aby wesprzeć potrzebujących mieszkańców Myślenic. Nasi koordynatorzy Yarek i Ryszard przywieźli dary na miejsce. Skompletowane zestawy odzieży dla 47 osób potrzebujących przygotował nasz zespół w porozumieniu z Centrum Usług Społecznych w Myślenicach. Przywiezione paczki zawierały ciepłe ubrania, nową bieliznę i obuwie posegregowane zgodnie z rozmiarami i płcią. Przywieźliśmy też sporo zabawek dla dzieci. Wsparcie otrzymały osoby w kryzysie uchodźczym oraz podopieczni CUS. Serdecznie dziękujemy za świetną współpracę pani Anecie Kraus, która koordynowała akcję z ramienia CUS Myślenice.

Przypominamy, że dary przekazywane do Szafy Dobra pochodzą od darczyńców, ze zbiórek, które organizuje fundacja Internationaler Bund Polska. Przypominamy, że wciąż można przekazać do Szafy czyste i niezniszczone ciepłe zimowe kurtki oraz zimowe buty na płaskiej podeszwie.

Rzeczy zbieramy w Szafie Dobra na os. Górali 8 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 -16:00 oraz na al. Daszyńskiego 16 w poniedziałki, wtorki, czwartki, w godz. 13:00 – 19:00 jeszcze tylko do 30 listopada, potem działalność Szafy zostanie czasowo wstrzymana.