Od marca br. będziemy dostępni dla Państwa w dwóch lokalizacjach tj.

  • przy al. Daszyńskiego 16, w poniedziałki w godzinach 9.00-16.00. Tutaj osobom, które przyjechały w wyniku wojny w Ukrainie do Polski po raz pierwszy w okresie 60 dni wydajemy żywność, kosmetyki, rzeczy do spania,  w ilościach określonych w regulaminie i w miarę dostępności darów;
  • os. Górali 8, gdzie mieści się SZAFA DOBRA, w środy, czwartki i piątki w  godzinach 10.00-16.00. Tutaj osobom, które przyjechały w wyniku wojny w  Ukrainie do Polski po 24.02.2022 r. wydajemy odzież, obuwie i bieliznę,  w ilościach określonych w regulaminie i w miarę dostępności darów;

Od marca nie będzie już czynny magazyn przy ul. Śniadeckich 3, gdzie mieściła się filia SZAFY DOBRA (ostatni dzień wydawania rzeczy w tym miejscu to 28.02.2023 r.)

Jednocześnie informujemy, iż SZAFA DOBRA, na os.Górali 8, będzie również dodatkowo otwarta w poniedziałki i wtorki, w godzinach 11.00-18.00 dla osób objętych wsparciem MOPS, na podstawie zawartego pomiędzy naszą Fundacją a Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej porozumienia, w dniu 3 lutego 2023 r.  W celu skorzystania z takiej pomocy każda zainteresowana osoba musi przedłożyć nam skierowanie wydane przez  MOPS, ten rodzaj wsparcia rozpoczyna się 7 marca 2023 r.

Jak zawsze przypominamy, iż nasze magazyny działają dzięki Państwa wsparciu  zarówno w zakresie wolontariatu jak i darów rzeczowych.

Za całe wsparcie serdecznie dziękujemy!