Jubileuszowa Senioriada już za nami!

Wyjątkowa, coroczna miejska impreza jak zawsze zgromadziła liczne grono tyskich seniorów, których nie przestraszył nawet towarzyszący początkowo deszcz. Goście odważanie przetrzymali te chwile i dzięki temu, w pełnej niemalże frekwencji cudownie bawili się aż do zmierzchu w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.
Swój wkład pracy przedstawił również nasz Klub Platyna. Jak przystało na jubileuszowe wydarzenie nasi reprezentanci uroczyście przybyli na scenę „karetą”, żeby później zaprezentować swoje popisy estradowe. Był skecz- monolog o rozwodzie po śląsku, tancerze zatańczyli grecką Zorbę, a zespół wokalny porwał publiczność wiązanką melodyjnych utworów pochodzących z kultury cygańskiej.
Dziękujemy naszym artystom za zaangażowanie i gratulujemy występów.
Równocześnie przy stoisku IB można było wykonać własnoręcznie torbę z pamiątkowym napisem „SENIORIADA”, a prowadzone przez naszą fundację Tyskie Centrum Wolontariatu przygotowało charytatywną akcję zainicjowaną przez Panią Kazię Krzysztofik, polegającą na sprzedaży wypieków własnych, z której pozyskane środki przekazane zostały na potrzeby tyskiego Hospicjum.
Wspaniałe wydarzenie z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci.
Gratulujemy i dziękujemy organizatorom i czekamy na kolejną edycję!