Nowa przestrzeń dla obcokrajowców: Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie Zmienia Lokalizację

Wraz z nowym rokiem przychodzi również nowa przestrzeń dla międzynarodowej społeczności Krakowa. Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców, prowadzony przez naszą Fundację, Internationaler Bund Polska, przeniósł się do nowej lokalizacji, oferując jeszcze lepsze warunki dla tych, którzy szukają wsparcia i informacji.

Nowy adres, nowe możliwości

Nowa lokalizacja Punktu Informacyjnego oraz Centrum Wielokulturowego to ul. Zabłocie 20, budynek A. Ten nowoczesny budynek Klastra Innowacji Społecznych znajduje się naprzeciwko Punktu Obsługi Przedsiębiorcy. Aby dostać się do nowej przestrzeni, wystarczy, po wejściu do szarego budynku z zielonymi elementami na fasadzie, skorzystać z windy po lewej stronie i wjechać na pierwsze piętro.  

Godziny otwarcia

Wychodząc naprzeciw potrzebom odwiedzających, Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.W tym czasie każdy może uzyskać informacje, w jaki sposób rozwiązać swoje problemy, gdzie uzyskać pomoc czy spotkać innych członków społeczności.
Telefon informacyjny i adres mailowy pozostaje bez zmian!
Tel: +48 887 201 598
E-mail: punkt@open.krakow.pl

 

Fundacja IB Polska – wsparcie na każdym etapie 

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie jest prowadzony przez naszą fundację – Internationaler Bund Polska. Znana ze swojej misji wsparcia obcokrajowców w Polsce, fundacja ta wnosi ogromne doświadczenie i zaangażowanie w pomoc tym, którzy szukają swojego miejsca w nowym środowisku. Fundacja IB Polska angażuje się w szereg działań, obejmujących pomoc prawną, edukacyjną i społeczną. Działa z myślą o tym, aby ułatwić proces adaptacji obcokrajowcom i zbudować mosty między różnymi kulturami.

Zintegruj się i znajdź wsparcie

Nowa lokalizacja Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców to nie tylko miejsce, gdzie można uzyskać potrzebne informacje, ale także przestrzeń, gdzie można spotkać ludzi z podobnymi doświadczeniami. Każdy, kto szuka informacji na temat życia w Krakowie, formalności czy miejsc do integracji, jest mile widziany.

 

Miasto Kraków dba o wielokulturowość

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców zorganizowany jest w ramach Centrum Wielokulturowego w Krakowie, projektu realizowanego na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa.  

To wyjątkowe zaangażowanie w tworzenie otwartego, wspierającego środowiska dla międzynarodowej społeczności zasługuje na uznanie! Finansowanie Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców przez Miasto Kraków to wyraz otwartości, tolerancji i gotowości do tworzenia bardziej zintegrowanej społeczności, co z pewnością przyczynia się do pozytywnego wizerunku Krakowa jako przyjaznego i wielokulturowego miasta! 

 

Zapraszamy  wszystkich do odwiedzenia nowego miejsca na ul. Zabłocie 20, budynek A. Pracownicy Fundacji IB Polska czekają na każdego, kto potrzebuje informacji na temat życia w naszym mieście! 

 

Przyjdź do Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców – Twojego nowego punktu zaczepienia w Krakowie!