363 bezpłatnych miejsc w przedszkolach dla ukraińskich dzieci 

20 partnerów (przedszkoli w całym Krakowie!)

To działanie w naszym projekcie, które nie tylko umożliwiło dzieciom poznanie nowych przyjaciół czy naukę języka polskiego, ale też pomogło rodzicom w rozpoczęciu życia w Krakowie między innymi dzięki możliwości uczestnictwa w kursach językowych czy znalezienia pracy. Podejmując codzienne czynności, rodzice mogli być pewni, że ich pociechy są świetnie zaopiekowane w godnych zaufania placówkach i pod okiem doświadczonych opiekunów i opiekunek!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przedszkolom, dzięki którym takie działanie było możliwie!

EDUKACJA, ROZWÓJ, ZABAWA, INTEGRACJA

Zapraszamy po zapoznania się z dodatkowymi informacjami i poznania niesamowitych partnerów naszego działania na podstronie: 

https://ib-polska.pl/unicef/miejsca-w-przedszkolach/

Wspaniałe wideo, które pokazuje to co najważniejsze w naszych działaniach, czyli uśmiech dzieci, znajdziecie tutaj: [KLIK]

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).
Проект «Краків Спільно» організовує Internationaler Bund Polska Foundation у співпраці з Департаментом освіти міста Кракова за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
The Internationaler Bund Polska Foundation organizes the Krakow Together project in cooperation with the Department of Education of the City of Krakow, financed by the United Nations Children’s Fund (UNICEF).