Ciepłe świąteczne serca, pełne wdzięczności i radości – właśnie tak możemy opisać nasze przedświąteczne spotkanie z naszymi partnerami i przyjaciółmi Fundacji!

W czwartek (14.12) w Kamienicy Szarej,  spotkaliśmy się z przyjaciółmi naszej Fundacji, by podsumować to, co udało nam się osiągnąć w roku 2023!  To wyjątkowe spotkanie było okazją do podziękowań i wspólnego świętowania, a także refleksji nad rokiem pełnym działalności nas wszystkich! Dziękujemy za obecność każdemu z naszych sponsorów, współtwórców projektów, współpracowników, organizacji pozarządowych, przedstawicielom urzędów, wolontariuszom – wszystkim, którzy nam pomagają działać! Doceniamy też, że był to też moment zarówno na przedstawienie Wam wyników z tego roku, jak również czas na wspólne rozmowy między różnymi sektorami, osobami i kulturami. Cieszymy się, że w końcu mieliśmy przestrzeń na to, by przy tak miłych warunkach spędzić czas i lepiej się poznać. W roku, w którym tak wiele się działo chwilę przy dobrym jedzeniu, wspaniałej muzyce i Waszej obecności to najlepszy prezent dla nas wszystkich!

Razem z Wami, drodzy przyjaciele, pracowaliśmy nad wieloma projektami zarówno lokalnymi jak i międzynarodowymi – wszystkie sprawiły, że nasze miasto i społeczeństwo staje się coraz lepsze i silniejsze!  To nasz wspólny sukces! Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ale możemy już powiedzieć, że:

Razem z Wami pomogliśmy

137 000 osobom

 

Pomagaliście nam we wszystkich projektach, których nie sposób wymienić, ale to dzięki Wam to, co tak bardzo ważne w naszym społeczeństwie stało się realne! W każdym z tych działań udało się nam dostarczyć konkretne wsparcie! Razem z nami budowaliście wielokulturowość w naszym mieście, wspieraliście integracje i edukację. Byliście zawsze, gdzie potrzebna była pomoc: zarówno ta rzeczowa, jak i Wasz czas, czy obecność. 

Dziękujemy Wam za każdy wysiłek, poświęcony czas i serce włożone w nasze wspólne projekty. Niech to spotkanie będzie wyrazem naszej wdzięczności i zaangażowania w sprawy, które naprawdę liczą się, by budować jeszcze lepsze społeczeństwo!

Dziękujemy również tym, którzy nie mogli z nami być tego wieczoru, a wiemy, że są z nami zawsze i pomagają w każdy możliwy sposób. Mamy nadzieję, że zdjęcia z tego wieczoru wywołają u Was taki sam uśmiech, jak ten na naszych twarzach!

W muzyczną podróż zabrali nas Karol Ochodek i Ethan Smith!