Dominika jest osobą lubiącą długie spacery, dlatego razem z Panią Jadwigą często wybierają się nad Jezioro Paprocany w Tychach. To malownicze miejsce, pełne zieleni i spokoju, które stało się dla nich ulubioną destynacją. Podczas spacerów, Dominika i Pani Jadwiga, cieszą się świeżym powietrzem i pięknymi widokami, które oferuje okolica. Razem odkrywają nowe ścieżki oraz obserwują przyrodę.

Pani Jadwiga, jako asystentka, dba nie tylko o codzienną opiekę, ale również o to, aby Dominika miała możliwość realizowania swoich pasji i zainteresowań. Dzięki jej wsparciu, Dominika może aktywnie spędzać czas i cieszyć się pełnią życia. Takie chwile, spędzane na wspólnych spacerach i rozmowach, są niezwykle cenne zarówno dla Dominiki, jak i dla Pani Jadwigi. Budują one bliską relację opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku, a także pozwalają na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

Dominika uczestniczy w projekcie pt. ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami – edycja 2024”, realizowanym przez naszą fundację Internationaler Bund Polska w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.