Jesień to idealna pora na odkrywanie uroków naszego miasta i cieszenie się pięknem przyrody. Wszystkich seniorów, którzy chcieliby poznać historię Wzgórza Wawelskiego, zapraszamy na bezpłatny spacer z przewodnikiem 22 listopada o godzinie 11:00.

Nasza doświadczona przewodniczka opowie o tajemnicach i ciekawostkach związanych z tym historycznym miejscem. Poznamy lepiej historię zamku i katedry wawelskiej, jednego z najważniejszych zabytków Krakowa i serce polskiej historii. Podczas spaceru dowiemy się więcej o znaczeniu tego miejsca dla naszej kultury oraz zobaczymy piękno architektury i sztuki sakralnej.

Spacer będzie łagodny i dostosowany do możliwości uczestników, zapewniając przyjemne przeżycia i poszerzenie wiedzy o historii Krakowa. Warto zabrać ze sobą wygodne buty, ciepłą odzież oraz okulary przeciwsłoneczne w przypadku słonecznej pogody.

Ilość miejsc jest ograniczona, zgłoszenie udziału można dokonać poprzez wypełnieniu formularza – tutaj lub telefonicznie u Oliwii Grabowskiej – tel: 502664975, email: oliwiagrabowska.ibpolska@gmail.com

Nie przegap tej okazji! Do zobaczenia 22 listopada!

Działanie PospacerujMY RAZEM jest organizowane przez fundację Internationaler Bund Polska.