Zapraszamy wszystkich chętnych Seniorów 60+ do wzięcia udziału w wyjątkowym spacerze z przewodniczką. „Spotkanie z Historią” to wyjątkową okazja, by odkryć uroki magicznego Krakowskiego Starego Miasta. Data do zapamiętania to 30 września (sobota). Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami! Trasa będzie niewymagająca i dopasowana do możliwości osób uczestniczących.

Nasza przewodniczka zaserwuje Wam fascynujący spacer po zakamarkach Krakowa, pełen tajemniczych historii, legend i anegdot.

To niezwykła okazja, by dowiedzieć się więcej o historii naszego miasta, posłuchać ciekawych opowieści i oczywiście, spędzić miło czas w gronie innych entuzjastów. Spacer organizuje fundacja Internationaler Bund Polska w ramach działania PospacerujMY RAZEM czyli niezwykłego projektu łączącego seniorów i seniorki oraz wolontariuszy podczas spacerów po Krakowie.

Jeśli jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę, to nie czekajcie!

Kiedy: 30 września
Godzina: 11:00 – 13:00

Miejsce spotkania: do ustalenia

Rezerwacje prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem 502 664 975, mailowo: oliwiagrabowska.ibpolska@gmail.com lub poprzez wypełnienie formularza – tutaj.

Niech ten spacer stanie się dla Was niezapomnianym przeżyciem pełnym wrażeń!

Do zobaczenia na Starym Mieście!