W piątek (03.04.2020) przekazaliśmy pierwszą partię maseczek ochronnych do Szpitala Miejskiego w Tychach. Materiał na maseczki został zakupiony przez Fundację Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz prywatnego darczyńcę. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Fundacja Internationaler Bund Polska aktywnie włącza się w akcję wsparcia medyków, pracowników ochrony zdrowia i wszystkich walczących z pandemią koronawirusa. Nasi wolontariusze i pracownicy Centrum Integracji Społecznej w Tychach szyją maseczki ochronne i fartuchy z fizeliny, które zamierzamy przekazać szpitalom i ośrodkom zdrowia, a także wszystkim tym, którzy potrzebują takich środków. Poprzez nasze działania chcemy wyrazić wdzięczność wszystkim walczącym z pandemią. Dziękujemy za waszą pracę!

Przypominamy, że nadal można przekazać nam materiał, który wykorzystamy do szycia materiałów ochronnych. Wszystkie wiadomości w tej sprawie prosimy kierować na maila: IB-Polska-Krakow@ib.de lub poprzez naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/InternationalerBundPolska/