Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tychów powyżej 60-go roku życia na zajęcia taneczne w Klubie Seniora PLATYNA!

Warsztaty tańca w Klubie poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do par tanecznych, jak i osób chcących spróbować swoich sił indywidualnie. Co ważne, naukę może rozpocząć każda chętna osoba w wieku 60+ niezależnie od posiadanego doświadczenia czy predyspozycji. Program obejmuje naukę różnych stylów tańca. Lekcje są bezpłatne i ogólnodostępne.

Ponadto, zainteresowani uczestnicy będą mogli przygotować się do udziału w finałowym „Międzypokoleniowym Konkursie Tańca Amatorskiego w Tychach”. Konkurs odbędzie się w listopadzie 2021r.

Zapisy

Klub Seniora PLATYNA
prowadzony przez Fundację Internationaler Bund Polska

Zapraszamy od godz. 12 do 17

ul. Edukacji 11, Tychy
nr tel. 32 219 10 10
email: seniorzy.ib@gmail.com

Zajęcia realizujemy w ramach projektu: „Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach” prowadzonego w ramach konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Tychy na realizację zadania publicznego w 2021 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Zaprosznie - nauka tańca dla seniorów 60+ Zapisy od godz. 12 do 17 w Klubie seniora PLATYNA w Tychach prowadzony przez Fundację Internationaler Bund Polska ul. Edukacji 11, Tychy tel. 32 219 10 10 email: seniorzy.ib@gmail.com