Nasze super torby trafiły do Grand Parade

Jeszcze przed majówką osobiście dostarczyliśmy torby do Grand Parade. Ta firma to nasi dobrzy przyjaciele, którzy nie raz pomogli i wsparli nasze działania! Tym razem zaufali nam i powierzyli zaprojektowanie i uszycie toreb promocyjnych dla swoich pracowników.

Coś, co warsztat krawiecki w Tychach lubi najbardziej, czyli szycie super projektów!  Cały proces rozpoczęliśmy od wyboru kształtu, kolorów i wzoru. Uzgodniliśmy wszystko z przedstawicielami firmy i Panią Bronką, która jest odpowiedzialna za warsztat krawiecki. Torby zostały uszyte w Centrum Integracji Społecznej w Tychach, gdzie pomagamy osobom dotkniętym bezrobociem wrócić na rynek pracy. Designem zajęła się nasza zaprzyjaźniona graficzka Karolina Walas, która zaproponowała swoje prace na podstawie przedstawionego hasła z Grand Parade.

Dziękujemy Grand Parade za zaufanie i współpracę, a przede wszystkim za wsparcia naszej działalności i beneficjentów! 

Każde zamówienie z naszego warsztatu krawieckiego to szansa dla kolejnych osób na wyjście z bezrobocia i powrót na rynek pracy. Uczymy i dbamy o jakość każdego produktu, który opuszcza nasz warsztat, zresztą sprawdźcie sami, że robimy to super: Warsztat Krawiecki w Tychach.

Projekt grafiki: Karolina Walas

Zdjęcia: Artem & Michał