Kwiecień plecień poprzeplatał…

…całe mnóstwo różnorodnych wydarzeń w Centrum Wielokulturowym!

Jak wyglądał u nas ten miesiąc? Sprawdźcie sami!

W kwietniu uczyliśmy się razem języka polskiego przez aż prawie 30h! Oprócz Polish Language Cafe i kursów językowych, ruszyliśmy również z zaawansowanymi lekcjami polskiego na poziomie B1/B2.
Konwersacje z polskiego to nie wszystko, 18 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie English Speaking Klub, które okazało się wielkim sukcesem. Jeśli chcesz poćwiczyć rozmowy po angielsku, teraz już wiesz, gdzie można to zrobić.

W Centrum Wielokulturowym dbamy nie tylko o umysł, ale również o ciało, dlatego też w kwietniu zorganizowaliśmy aż 11 wydarzeń sportowych!
Najliczniejszym spotkaniem okazały się warsztaty z robienia dyniowych mochi przygotowane we współpracy z Light and Love Home in Poland. Było nas ponad 20 osób! I nie jesteśmy zdziwieni, bo mochi wyszły przepyszne.
Nie mniej popularne okazały się również warsztaty z przedsiębiorczości Learn Entrepreneurship oraz wyjątkowe spotkanie w ramach kampanii społecznej “Przez sztukę do serc i umysłów” o ukraińskich Romach w Polsce.
I na koniec, jak zwykle w ostatni czwartek miesiąca zebraliśmy się w naszej przestrzeni na Open Community Evening. Tym razem, poza rozmowami i poznawaniem nowych osób, celem spotkania było przesadzenie roślin. Dzięki wam rośliny z naszego biura będą rosnąć duże i zdrowe.
Ale to nie wszystko! Oprócz wydarzeń organizowanych w ramach działania Centrum, podzieliliśmy się naszą przestrzenią z innymi organizacjami i inicjatywami. Przeprowadzonych przez nie wydarzeń było 19!
Łącznie w tym miesiącu ugościliśmy aż 782 osoby. Za każdym razem jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy się z Wami spotkać. Dziękujemy za budowanie razem z nami wielokulturowego Krakowa.