Kopiec Piłsudskiego zdobyty przez seniorów!

Celem spaceru był Kopiec Piłsudskiego w Krakowie, gdzie nasza grupa seniorów cieszyła się nie tylko pięknymi widokami, ale również dobrą atmosferą i przyjemną aktywnością fizyczną. To nie wszystko- spacer połączyliśmy z nauką języka polskiego! 

Dzisiejszy spacer grupy seniorów na Kopiec Piłsudskiego w Krakowie był pełen nie tylko malowniczych widoków, ale także radości z aktywności fizycznej i nauki języka polskiego. To było połączenie z kategorii przyjemne i z pożyteczne, które sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich uczestników.

Kopiec Piłsudskiego to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów Krakowa, stanowiący zarazem istotny element historii Polski. Wznosi się dumnie nad miastem, oferując przepiękne widoki na panoramę Krakowa oraz pobliskie tereny. Dla naszej grupy seniorów był to idealny cel spaceru, zachęcający do aktywności fizycznej i odkrywania nowych miejsc. Podczas naszego spaceru nie tylko podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody, ale także cieszyliśmy się dobrą atmosferą. Spacer był okazją do rozmów, śmiechu i integracji i nie tylko! Podczas spaceru ćwiczyliśmy język polski! W trakcie wędrówki ćwiczyliśmy umiejętności językowe, ucząc się nowych słów i zwrotów, które pomogły nam lepiej porozumieć się w języku polskim.

Nasz projekt PospacerujMY powstał z myślą o promowaniu zdrowego stylu życia oraz integracji społecznej osób starszych. Regularne spacery dla seniorów, które organizujemy, mają na celu nie tylko poprawę kondycji fizycznej, ale także stworzenie okazji do nawiązywania nowych znajomości i dzielenia się doświadczeniami. Nasze trasy są dostosowane do preferencji i możliwości fizycznych uczestników, a prowadzone są przez doświadczonych Koordynatorów i wolontariuszy, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort wszystkich. W związku z tym, że nasza grupa jest wielokulturowa zaczęliśmy też pomagać sobie wzajemnie i ćwiczyć język polski! Taka odpowiedź na potrzeby naszych beneficjentów to współdziałanie Oliwii Grabowskiej oraz Izabeli Mias-Dudek.

Jeśli jesteś seniorem i chcesz dołączyć do naszej grupy, serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 502 664 975 lub napisz wiadomość na adres: oliwia.grabowska.ibpolska@gmail.com.

Razem możemy stworzyć aktywną, pełną radości społeczność seniorów!