Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasza Fundacja kolejny raz została wybrana na głównego operatora Centrum Wielokulturowe w Krakowie!

Razem z głównym partnerem Klub Ukraiński w Krakowie – Fundacja Zustricz, oraz Instytut Kultury Willa Decjusza, Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, Kraków Expats Directory, OWiM – Obserwatorium Wielokulturowości i Migracji, Jagiellońskie Centrum Studiów Migracyjnych, będziemy dbać o wielokulturowość w naszym mieście! Już nie możemy się doczekać na kolejne, wspólne działania!
W ramach Centrum Wielokulturowego prowadzimy również Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie. Migrant Info Point Krk i cieszymy się, że dalej będziemy mogli służyć obcokrajowcom informacjami i radami, które pomogą im odnaleźć się w Krakowie!

Centrum wraz z Punktem będą miały swoją nową siedzibę w Klastrze Innowacji – Społecznych, który mieści się przy ul. Zabłocie 20 w Krakowie. 

Obecnie będziemy przygotowywać to miejsce dla Was i dlatego w okresie do 15.01.24 r. Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców będzie pracował w trybie zdalnym.
Nasze telefony i adresy mailowe pozostają bez zmian.
Centrum Wielokulturowe
tel. +48 517 448 487
e-mail: centrum@open.krakow.pl
Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców
tel. +48 887 201 598
e-mail: punkt@open.krakow.pl
Osoby, które potrzebują konsultacji w formie stacjonarnej zapraszamy do Centrum Edukacji i Wsparcia, które działa na os. Górali 24, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00.
O wszystkich szczegółach będziemy informować Was na bieżąco!