Studio Progetto – nasi partnerzy z Włoch 🇮🇹 – zapraszają na wolontariat do malowniczego Valdagno, gdzie będziesz działać na rzecz integracji i pomocy osobom wykluczonym. Do zadań wolontariusza należy przede wszystkim wspieranie działania fundacji, organizacja wydarzeń, organizacja zajęć wzbogacających ofertę rehabilitacyjną i rekreacyjną.

Podczas wolontariatu będziesz miał okazję zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami z niepełnosprawnością, będziesz pracował w międzynarodowym zespole, a także dostaniesz wsparcie w organizowaniu własnych projektów.

Wolontariusz będzie mieszkał w mieszkaniu w centrum Valdagno, dzieląc pokój z innym wolontariuszem (tej samej płci). Koszty administracyjne (elektryczność, woda, czynsz, itp.) pokrywa organizacja goszcząca. Dodatkowo wolontariusz otrzyma 150€ miesięcznie na jedzenie, 6€ kieszonkowego dziennie, a także zwrot kosztów podróży.

Projekty Europejskiego Korpusu Solidarności to szansa na aktywne zaangażowanie się w życie lokalnej społeczności i rozwój międzynarodowych relacji.

Nie czekaj, Twoja przygoda czeka!

Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdziesz tutaj