Stronger Together. Co-Creating a Sustainable and Community-led Response.

Razem silniejsi_ze. Współtworzenie odpowiedzi w sposób zrównoważony i prowadzony przez społeczność.

20.10.2023, Wrocław

Fundacja Ukraina i NGO Forum „Razem” serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu fizycznym „Razem Silniejsi_sze”, które odbędzie się 20 października we Wrocławiu.

W trakcie odpowiedzi humanitarnej ostatnich miesięcy wszyscy widzieliśmy ogromne korzyści płynące ze wspólnego działania. Różne organizacje i aktywiści pracowali w różnych obszarach, aby przyczynić się do wspólnych wysiłków na rzecz przyspieszenia reakcji humanitarnej. Podczas „Razem Silniejsi_sze” chcemy pogłębić nasze zrozumienie wyzwań i wymagań stojących przed naszymi organizacjami i tymi, którym pomagamy. Zamierzamy również zastanowić się nad perspektywami naszych strategii na następny rok.

Dyrektor fundacji Internationaler Bund Polska Maria Wojtacha weźmie udział w panelu „Wspólnie patrząc do przodu. Jak projektować komplementarne strategie integracyjne”.

Więcej informacji o programie – znajdziesz tutaj.

Formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy / Registration form | Stronger Together 20.10 Wrocław (google.com)

Dzień przed wydarzeniem odbędą się warsztaty dla Osób z doświadczeniem uchodźczym, aktywnie zaangażowanych w organizacje i grupy nieformalne założone po 24.02.2022 „Ready to Co Create Gotowi_e do współtworzenia”. Więcej informacji: Ogłoszenie – Forum Razem