Od wybuchu wojny bez przerwy niesiemy pomoc. Wszystko jest możliwe dzięki wolontariuszom i darczyńcom. Jednak sytuacja nie zmienia się. Dziś również setki osób czeka na pomoc z magazynu na al. Daszyńskiego 16 w Krakowie (zdjęcie z środy 13 lipca br.). W ostatnim czasie puste półki to nasza codzienność. Wciąż przychodzi do nas po kilkaset potrzebujących osób, które uciekły przed wojną z Ukrainy! Potrzebujemy podstawowych produktów – jedzenia, kosmetyków, leków, bielizny, butów i odzieży letniej.
Bardzo prosimy Was o pomoc!
Rzeczy można przynosić bezpośrednio do naszych magazynów na Daszyńskiego 16 (kosmetyki, jedzenie, rzeczy do spania, leki) oraz do Szafy Dobra w dawnej Plazie na al. Pokoju 44 (LETNIE ubrania i buty, nowa bielizna i skarpetki).
Magazyn na Daszyńskiego jest czynny od poniedziałku do środy w godz. 10 – 16, jeśli chcesz przynieść dary w innych godzinach zgłoś się do naszego biura przy Daszyńskiego 22 (pracujemy, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00), lub zadzwoń pod nr +48 12 686 53 80 aby umówić dogodny czas przekazania rzeczy.