Kolejna edycja akcji prezentowej, którą organizujemy razem z Krakowskim Parkiem Technologicznym (KPT) na rzecz osób wspieranych przez naszą fundację! 

Nasi niesamowici przyjaciele z KPT poświęcili wiele czasu i serca, aby przygotować wyjątkowe prezenty, które już niedługo trafią w ręce naszych podopiecznych, osobiście dostarczone przez naszych zaangażowanych asystentów. Świąteczne upominki dla osób z niepełnosprawnością i seniorów, którymi się opiekujemy, są dowodem nie tylko na świąteczną empatię, ale przede wszystkim na głębokie zaangażowanie w sprawy tych, którzy są zagrożeni wykluczeniem społecznym.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Krakowskiego Parku Technologicznego – wasze cudowne świąteczne prezenty są nieocenioną radością i wsparciem dla naszych podopiecznych!
Szczególne słowa uznania należą się Barbarze Wityńskiej-Słącz głównej organizatorce akcji, ale dziękujemy całej ekipie! To właśnie dzięki wam wszystko zagrało perfekcyjnie… i przepięknie! Dziękujemy Wam za serce, zaangażowanie i nieustanne wspieranie tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Wspólnie tworzymy świąteczne cuda!

Już niedługo zasypiemy Was zdjęciami naszych podopiecznych, którzy otrzymują prezenty!