Wspaniałe Świąteczne nowiny! Niezwykłe akcje trwają w naszej Fundacji –  tym razem organizowana przez nas razem z firmą Shell

Pracownicy pełni serca przygotowali wyjątkowe prezenty, które w nadchodzących dniach trafią do rąk osób wspieranych przez naszą fundację. To dla nas wyjątkowy czas, kiedy chcemy podzielić się radością i uczestniczyć w tworzeniu magicznych chwil dla tych, którzy mogą potrzebować dodatkowego wsparcia w okresie świątecznym.

Serdecznie dziękujemy firmie Shell za zaangażowanie w tę piękną inicjatywę i możliwość tworzenia pozytywnego wpływu na społeczność! Wasza hojność i troska sprawią, że święta dla wielu osób staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Szczególne podziękowanie składamy dla wspaniałych głównodowodzących akcją z ramienia firmy Shell: Ania Basiak, Monika Masełek, Kasia Cyran – Solarz i Kama Kowalczenko! 

To piękny dowód na to, że korporacje, takie jak Shell, mogą być kluczowym czynnikiem pozytywnych zmian społecznych. Razem możemy uczynić ten sezon świąteczny wyjątkowym dla wielu osób! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom firmy za tworzenie magii świąt i za sprawianie, że wspólnie możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich!