Fundacja Internationaler Bund Polska realizująca projekt ,,Razem dla seniorów – nowe usługi społeczne dla seniorów w Tychach, Bieruniu, Lędzinach, Imielinie, Bojszowach, Chełmie Śląskim i Kobiórze’’ współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalne   go Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 poszukuje dietetyka do prowadzenia warsztatów kulinarno – dietetycznych dla osób starszych i niesamodzielnych (w tym osób niepełnosprawnych).

Miejsce pracy: Klub Seniora – Tychy

Przewidywany tematyczny zakres warsztatów (warsztaty prowadzone powinny być zarówno w formie warsztatów teoretycznych jak i kulinarnych):

-potrzeby żywieniowe osób starszych (np. diety w chorobach,  wzmacniające, w trakcie leczenia lub przygotowujące do zabiegów medycznych itp.), podstawowe interakcje między żywnością lekami i suplementami, zdrowe zakupy – nauka czytania etykiet,

 

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe;

– doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.

Oferujemy umowę zlecenie w wymiarze 30 godzin zegarowych w okresie od 11.2019 do 31.12.20120. (średnio 2 godz. w miesiącu).

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą e-mailową na adres: seniorzy.ib@gmail.com oraz określenie wymaganej stawki brutto za godzinę pracy.