KERSTIN EWERT

przewodnicząca zarządu

Kerstin Ewert jest z wykształcenia handlowcem. Studiowała ekonomię w FHTW (Uniwersytet Nauk Stosowanych dla Technologii i Ekonomii) w Berlinie. Od 2003 r. zajmuje różne stanowiska w Internationaler Bund, a od stycznia 2015 r. jest dyrektorką zarządzającą IB Berlin-Brandenburg gGmbH, gdzie odpowiada za finanse i organizację.
Kerstin Ewert jest członkiem Zarządu IB Polska od 2016 roku i odpowiada za tworzenie sieci kontaktów i finanse.

LEILA-BECKER

LEILA BECKER

członek zarządu

Leila Becker jest absolwentką kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem i członkiem  zarządu IB Polska od 2014 roku.
Od ponad 10 lat pracuje dla Internationaler Bund  w Niemczech na różnych stanowiskach w centrali we Frankfurcie nad Menem  Obecnie jest osobistym doradcą zarządu Internationaler Bund w Niemczech. W ramach tej funkcji między innymi odpowiada za fundację IB Polska, a jej głównymi zadaniami w tym zakresie są administracja, działania marketingowe i strategiczny rozwój przyszłych działań fundacji.

NIELS SPELLBRINK

członek Zarządu

Niels Spellbrink ukończył studia ekonomiczne. Od 1993 roku pracuje dla różnych instytucji w sektorze opieki zdrowotnej i kształcenia zawodowego, a od 2016 roku pracuje w Internationaler Bund. Od września 2016 roku pełni funkcję dyrektora zarządzającego IB Berlin-Brandenburg gGmbH, gdzie skupia się głównie na operacyjnym zarządzaniu korporacyjnym. Niels Spellbrink jest członkiem Zarządu IB Polska od 2018 roku, gdzie odpowiada za działalność operacyjną.