Lato w mieście!

Projekt lato w mieście to cykl wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wszystkie je łączy jedna najważniejsza cecha #integracja! Nasza fundacja razem z UNICEF i UMK łączą swoje siły i zapraszają na spędzenie najlepszych wakacji!

Naszym celem jest zapewnienie aktywnego i integracyjnego wypoczynku dla 15 000 dzieci i młodzieży! Wspólnie działamy na rzecz wielokulturowości w Krakowie zapraszając do wspólnego odkrywania miasta osób w wieku 7-24 lat z Polski, Ukrainy i innych Krajów.
Wielokulturowość to część DNA naszego wspólnego miasta! Dla uczestników czekają bezpłatne warsztaty, spotkania, wspólne zwiedzanie i aktywności w całym Krakowie.
Poznajmy się i spędźmy te wakacje razem!

Sprawdź wszystkie wydarzenia w naszym kalendarzu i wybierz te, które Cię najbardziej interesują!

Zapisy do zajęć znajdują się w opisie warsztatów w kalendarzu i rozpisce na samym dole strony!

Wszystkie wydarzenia przygotowały krakowskie muzea, teatry, ośrodku kultury i kluby sportowe w efekcie nasza oferta zajęć jest bardzo bogata!
Podsumowując przed nami wspaniały czas warsztatów, zajęć sportowych, rekreacyjnych, integracyjnych, edukacyjnych, plastycznych, artystycznych, teatralnych. Oprócz tego LATO W MIEŚCIE z UNICEF-em ma pomóc zbliżyć się uczestnikom, poznać się, zrozumieć, innymi słowa zbudować nowe znajomości i przyjaźnie.
Zajęcia prowadzone są w szczególności w języku polskim i ukraińskim.

Pamiętaj!

Podaj informacje dalej, dołącz do wydarzenia na Facebooku, zaproś znajomych i sąsiadów i zobaczmy się na mieście!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! 
Lato w mieście z UNICEF-em – czekamy na Ciebie!

W tym przypadku pozostaje nam powiedzieć jedno:

Widzimy się na mieście!