O działaniu

Kraków Wspólnie – kursy  języka ukraińskiego dla nauczycieli i pracowników krakowskich szkół i przedszkoli. Organizujemy bezpłatne kursy językowe połączone z elementami poznawania kultury ukraińskiej, by pomóc w integracji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości.

To kolejne działanie w ramach Kraków Wspólnie! Współpracujemy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz UNICEF i do końca kwietnia 2023 zorganizujemy zajęcia dla 90 osób! Zajęcia będą odbywać się w różnych przestrzeniach w Krakowie, tak by móc zapewnić ich dostępność jak największej grupie uczestników.

Pamiętajmy,  że razem możemy więcej! #KrakówWspólnie

Co robimy

Organizujemy bezpłatne kursy języka ukraińskiego dla nauczycieli i pracowników krakowskich szkół i przedszkoli.

Dla kogo

Projekt jest skierowany do nauczycieli i pracowników krakowskich szkół i przedszkoli.

Mając świadomość tego, że  nauczanie dzieci obcojęzycznych jest zadaniem trudnym – wychodzimy naprzeciw potrzebom i organizujemy kursy języka ukraińskiego.

“Kraków Wspólnie – Kursy języka ukraińskiego dla nauczycieli z Polski” jest realizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), z którego środków działanie jest finansowane.

Informacje dla uczestników

Trwa rekrutacja uczestników projektu! Chęć wzięcia udziału w kursie prosimy zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje dla  Realizatorów

Trwa drugi nabór lektorów i lektorek do projektu. Chęć współpracy prosimy zgłaszać przez formularz!

Dodatkowych informacji udzielamy mailowo i telefonicznie kursy.krakowwspolnie@gmail.com (w tytule wpisując KURSY NAUCZYCIELE)
tel. +48 452 372 561

Regulamin dla Realizatorów

Regulamin dla Uczestników

Wzór umowy