Chcielibyśmy Wam powiedzieć, że już niedługo wracamy z wydawaniem odzieży w Szafie Dobra!

Zapraszamy Was już od 5 października na os. Górali 8. To tu od środy do piątku, w godzinach 10.00-16.00 będziemy wydawać odzież. Również w tych terminach będzie można do nas przywozić ubrania dla potrzebujących, którzy uciekli przed wojną. Jak zawsze prosimy o to aby rzeczy były czyste i niezniszczone. Obecnie zbieramy oczywiście rzeczy zimowe!

Teraz w pocie czoła, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej, przygotowujemy dla Was ten lokal!

 

Szafa Dobra do końca końca sierpnia działała w budynku po dawnej galerii handlowej Plaza, dzięki naszym partnerom z firmy Strabag i IKEA Kraków. Pracowało tam z nami ponad 7 tys. wolontariuszy. Wolontariusze udzielili pomocy prawie 80 tys. osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie, wydając 600 tys. sztuk różnych rzeczy.  Dziękujemy z całego serca!

Nadal działamy z naszymi Partnerami. Tym razem jest to firma IKEA Kraków, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK a także fundacja Drop in the Ocean.

Przygotowujemy dla Was również mniejszą filię Szafy na. ul. Śniadeckich 3, gdzie będziemy sąsiadami ZUPY DLA UKRAINY. W tym miejscu chcemy być dla Was dostępni od połowy października. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Wszystkie osoby, które chcą się zaangażować w pomoc w wydawaniu odzieży w Szafie Dobra prosimy o zgłaszanie się do nas przez grupę na FB. WOLONTARIUSZE_UKRAINA_CW_KRAKÓW link: https://www.facebook.com/groups/475118210908519/

Do zobaczenia w Szafie! 🙂