Nasza fundacja z tytułem Lider Zmian 2022!

Dziś uczestniczyliśmy w wyjątkowej Gali Liderów w Centrum Obywatelskim na Reymonta, na której otrzymaliśmy statuetkę Lidera Zmian. Serdecznie dziękujemy! Ogromnie cieszymy się z docenienia naszej pracy. Nominacja i tytuł to szczególne wyróżnienie dla jednego z flagowych projektów, które prowadzimy czyli Centrum Wielokulturowe w Krakowie. Aktywności Centrum (m.in śniadania wielokulturowe, spacery, warsztaty, kursy językowe, seminaria), działającego w jego ramach Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców, oraz punktów dystrybucyjnych i pomocowych takich jak Szafa Dobra, magazyn na Daszyńskiego 16, to nasz wspólny sukces. Brawa i podziękowania dla wszystkich partnerów tworzących ten projekt, dla darczyńców i przyjaciół, a przede wszystkim wolontariuszy bez których nie moglibyśmy działać na tak dużą skalę.

Niezwykle cieszymy się ze spotkania z krakowskimi organizacjami i z możliwości odnowienia wielu kontaktów, do zobaczenia w mieście! Działajmy razem dalej.

Centrum Wielokulturowe jest otwarte i gotowe do współpracy nad wspólnym rozwijaniem wielokulturowego DNA w naszym mieście.