Nie ma lepszego sposobu na naukę języka, niż nauka przez praktykę, i właśnie to robimy w Centrum Wielokulturowe w Krakowie podczas Polish Language Cafe!

 
Polish Language Cafe to cotygodniowe spotkania, w trakcie których ludzie z najróżniejszych miejsc i kultur zasiadają przy jednym stole, by poćwiczyć rozmawianie po polsku. A rozmawiamy na naprawdę najróżniejsze tematy: od bieżących wydarzeń, przez dzielenie się tradycjami ze swojego kraju, po nasze plany i marzenia (a to tylko początek!).
 
Jest to wyjątkowy czas, kiedy oprócz praktykowania języka, możemy poznać się bliżej i nawiązać znajomości, o które czasem trudno w nowym środowisku. Luźna atmosfera spotkania przy kawie czy herbacie oraz wspólny cel, jakim jest doskonalenie języka, pomaga przełamać bariery i otworzyć drzwi do niekiedy wieloletnich przyjaźni.
Tylko w tym roku mieliśmy okazję ugościć i zapoznać się z aż 150-cioma osobami, bo właśnie tylu uczestników dołączyło do nas podczas Polish Language Cafe. Dzięki takim działaniom możemy wspierać budowanie wielokulturowej społeczności Krakowa i bardzo się cieszymy, że robimy to właśnie z waszą pomocą.