Wsparcie zawodowe, prawne, psychologiczne i informacyjne,

Wsparcie prowadzone przez Centrum Edukacji i Wsparcia jest darmowe! Chcemy móc pomagać każdemu z naszych mieszkańców, więc nasze wsparcie prowadzone jest w języku polskim, angielskim i ukraińskim. Zapraszamy serdecznie każdego, kto potrzebuje naszego wsparcia! 

Jesteśmy dostępni 5 dni w tygodniu

Od poniedziałku do piątku

10:00 – 15:00

  • pod numerem telefonu: +48 452 377 491,
  • adresem mailowym info.ceiw.ibpolska@gmail.com
  • osobiście na os. Górali 24.

Wsparcie informacyjne

Wszyscy wiemy, jak ważna jest współcześnie informacja! W naszym społeczeństwie dużo się zmienia i czasem trudno za wszystkim nadążyć. Nasi specjaliści czekają na kontakt – chcemy umożliwić każdemu z naszych mieszkańców możliwość uzyskania rzetelnej i potwierdzonej informacji odnośnie spraw związanych z życiem w naszym mieście. W przypadku spraw specjalistycznych kierujemy do sprawdzonych instytucji lub podmiotów, które zajmują się wsparciem w tego typu sytuacjach. Udzielamy informacji w języku polskim, angielskim i ukraińskim. 

Wsparcie zawodowe

Zmiany społeczne, technologiczne i rozwój nabierają na sile! Chcemy wyjść naprzeciw osobom, którym trudniej jest odnaleźć się na rynku pracy. Ułatwić może to konkretna pomoc i wsparcie ze strony asystentów zawodowych, mentoringu czy pomoc w budowie CV, wyszukiwaniu atrakcyjnych ofert, wzmacniania itp. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem naszych warsztatów grupowych oraz porad indywidualnych. 

Wsparcie prawne

Nieznajomość prawa szkodzi – to częsta odpowiedź, którą słyszą nasi beneficjenci w różnych sytuacjach, zanim się do nas zgłoszą. Chcemy wyjść temu naprzeciw i wesprzeć poradami prawnymi każdego, kto nie ma wystarczających środków, by skorzystać z prywatnych konsultacji prawniczych. Nasi prawnicy wesprą ws. związanych ze sprawami migracyjnymi  (kwestie zatrudnienia, legalizacji pobytu, itp.) 

Wsparcie psychologiczne

W świecie, w którym tak wiele się zmienia możemy czuć się przytłoczeni. Jeśli jesteś w sytuacji, w której czujesz, że jest Ci trudno lub nie możesz sobie poradzić skontaktuj się z naszym psychologiem. Czekamy, żeby Ci pomóc. Wiemy jak ważny/ważna jesteś i rozumiemy, że dzięki odpowiedniemu wsparciu i rozmowie możemy poradzić sobie z każdą sytuacją. Pamiętaj: nie jesteś sam/sama.

Zapoznaj się z naszym harmonogramem zajęć lub dowiedz się więcej poniżej!

[Kliknij w link i wyświetl kalendarz] 

Fundacja Internationaler Bund Polska prowadzi Centrum Edukacji i Wsparcia dzięki finansowaniu firmy Shell Polska i współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.