W związku z realizacją przez fundację Internationaler Bund Polska projektu ,,Razem dla seniorów – nowe usługi społeczne dla seniorów w Tychach, Bieruniu, Lędzinach, Imielinie, Bojszowach, Chełmie Śląskim i Kobiórze” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Ślaskiego dokonujemy rozeznania rynku poprzez zapytanie ofertowe na usługę polegającą na dostosowaniu pomieszczeń (w tym toalety) Klubu Seniora Platyna mieszczącego się na ul. Edukacji 11 w Tychach do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powierzchnia toalety – 3,6 m x 2,06m, wysokość 2,7 m.

Zakres prac obejmuje:

– skucie starych kafelek,
– przeróbka instalacji elektrycznej,
– przeróbka instalacji wodno-kanalizacyjnej,
– wymiana drzwi z nadprożem (drzwi z zamkiem),
– kafelkowanie całego pomieszczenia (ściany + podłoga),
– wyrównanie sufitu i pomalowanie (farba emulsyjna)
– montaż muszli ze spłuczką do zabudowy, pisuaru, umywalki oraz pochwytów, akcesoriów łazienkowych (uchwyty na papier toaletowy, pojemniki na ręczniki papierowe, kosze – 2 sztuki z materiału nierdzewnego, pojemnik na mydło w płynie), lustro, szafka pod umywalkę, podgrzewacz wody,
– instalacja oświetlenia (jeden punkt),
– wymiana drzwi do Klubu Seniora (drzwi antywłamaniowe wewnętrzne wraz zamkiem),
– wywóz gruzu.

Termin realizacji usługi do dnia 31.01.2020 r.

Prosimy o podanie całkowitej ceny brutto obejmującej robociznę, materiały, koszty odbiorów, wraz ze wszystkimi kosztami wykonania oraz terminem wykonania.

Prosimy o przesłanie oferty cenowej z w.w. informacjami do dnia 23.12.2019 r. w formie elektronicznej na adres: bartlomiej.szymczyk@ib.de lub w formie drukowanej w sekretariacie Centrum Integracji Społecznej, ul.Edukacji 11 pok.67 (2 piętro) w godz. 7-15.

Wszelkich informacji udziela: Bartłomiej Szymczyk – koordynator projektu (tel.: 32 219 10 10). Istnieje możliwość obejrzenia pomieszczenia w godz. 7-15 po umówieniu się telefonicznym.

Zastrzegamy sobie możliwość unieważnienia rozeznania rynku w wypadku braku złożenia ofert lub złożenia ofert nie spełniających ww. wymagań.