Wczoraj Fundacja otrzymała wyróżnienie dla Lidera Wolontariatu w Krakowie! Jesteśmy wdzięczni za to wyróżnienie, które jest owocem wspólnego wysiłku. We wszystkich naszych działaniach każdego dnia wspierają nas niesamowite osoby – WOLONTARIUSZE! Ich zaangażowanie i nieoceniona pomoc dodaje nam skrzydeł. To wyróżnienie jest dla wszystkich tych, którzy wspierają nasze aktywności i wierzą w możliwość zmieniania świata w lepsze miejsce. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają za pomoc, wiarę i inspirację.

Do zobaczenia na kolejnych etapach naszej niezwykłej podróży ku pozytywnym zmianom społecznym!

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 28 listopada 2023 roku w siedzibie Centrum Obywatelskiego, ul. Reymonta 20 (Stadion Miejski im. Henryka Reymana). Gala Liderów 2023 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przedstawiani są Ci, którzy wnieśli istotny wkład w rozwój społeczności. Laureaci dwóch prestiżowych konkursów – Liderów Zmian i Liderów Wolontariatu.

Dziękujemy za zaproszenie i jeszcze raz gratulujemy zdobywcom tytułów, a także całej społeczności NGO’s w Krakowie!

Aby być na bieżąco z naszymi wspólnymi działaniami dotyczącymi wolontariatu zapraszamy serdecznie na naszą grupę: @Wolontariusze w Krakowie | IB Polska | Volunteering in Kraków