Chcesz pomóc nam w realizacji projektów wolontariatu międzynarodowego? Szukasz możliwości spędzenia czasu w towarzystwie młodych wolontariuszy z całego świat,  poznać ich kraje, kultury, języki, a także nawiązać z nimi przyjaźnie? Zależy Ci na podszkoleniu języków obcych? A może interesuje Cię udział w treningach międzynarodowych lub w spotkaniach i  warsztatach w Krakowie?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, zgłoś się do roli mentora już dziś!  Poznaj i  działaj z wolontariuszami realizującymi projekty Europejskiego Korpusu Solidarności w Krakowie!

Mentor jest ważną osobą dla wolontariusza, który szczególnie na początku może czuć się obco w nowym mieście i potrzebować pomocnej dłoni.

Szukamy osób, które dostępne są od początku września lub października 2019 i będą mogły wspierać wolontariuszy w Krakowie przez kolejne 10 miesięcy w ramach umowy wolontariackiej.

Aplikuj lub podziel się informacją z zainteresowanymi osobami jak najszybciej! Niezapomniane doświadczenie gwarantowane.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami evs-ib.polska@ib.de

Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/C9rE9WkQtNM6A8ZV7

Na kandydatów czekamy do 22 sierpnia 2019.