Warsztaty o sile kobiecości – budowanie pewności siebie i samoakceptacji

Współczesne kobiety stoją przed wieloma wyzwaniami, które testują ich siłę, wytrwałość i umiejętność radzenia sobie z trudnościami. W świecie, który często stawia przed nimi wysokie wymagania, budowanie pewności siebie i samoakceptacji staje się kluczowym elementem ich codziennego życia. Chcemy zaprosić na cykliczne spotkania otwarte, które pomogą nam budować tę siłę każdego dnia!

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Jednym z największych wyzwań, przed którym stają kobiety, jest znalezienie równowagi między karierą zawodową a życiem prywatnym. Presja osiągania sukcesów zawodowych, jednocześnie spełniając się w roli matki, partnerki czy opiekunki, może być ogromna. Media społecznościowe, chociaż mogą być źródłem inspiracji, często stają się również przyczyną niezdrowych porównań i poczucia niewystarczalności. Kreowane tam ideały piękna i sukcesu bywają niedoścignione, co negatywnie wpływa na samoocenę wielu kobiet.

Budowanie Pewności Siebie i Samoakceptacji

Budowanie pewności siebie i samoakceptacji to proces, który wymaga czasu, zaangażowania i wsparcia. Warto pamiętać, że każda kobieta jest wyjątkowa i ma w sobie ogromny potencjał. Kluczowe elementy tego procesu to:

  • Słuchanie siebie – rozumienie własnych potrzeb i pragnień jest fundamentem budowania pewności siebie. Regularne praktykowanie introspekcji i refleksji pomaga lepiej poznać siebie i swoje wartości,
  • Znajdowanie czasu dla siebie – w codziennym zabieganiu ważne jest, aby znaleźć chwilę tylko dla siebie. Czas spędzony na relaksie, hobby czy medytacji pozwala na regenerację i wzmocnienie wewnętrznej siły,
  • Wzmacnianie poczucia wartości – świadomość własnych osiągnięć i umiejętności jest kluczowa dla budowania pewności siebie. Celebracja małych sukcesów i akceptacja własnych niedoskonałości prowadzą do większej samoakceptacji.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Budowanie pewności siebie i samoakceptacja”!

27 czerwca 2024 roku

Od 17:00 do 19:00

os. Górali 24, Kraków

Te wyjątkowe warsztaty pomogą Ci w budowaniu pewności, dbaniu o siebie i odkrywaniu swojej wyjątkowości! Będziemy rozmawiać o:

  • Słuchaniu siebie
  • Znajdowaniu czasu dla siebie
  • Wzmacnianiu swojego poczucia wartości

Prowadzące Warsztaty

  • Małgorzata Kasińska – psycholog
  • Katarzyna Gębska – pracownik socjalny

Małgorzata i Katarzyna od lat wspierają kobiety w trudnych sytuacjach życiowych. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a także otwartości i ciepłu, potrafią wspaniale rozmawiać i pomagać w budowaniu pewności siebie.

Zapisy i Więcej Informacji

https://app.evenea.pl/event/przestrzenkobiet2705

Nie przegap tej okazji, by zadbać o siebie i wzmocnić swoją pewność siebie. Do zobaczenia!