W ramach poniedziałkowej audycji Joanna Kołek i Alicja Turecka miały okazję opowiedzieć prowadzącemu program Łukaszowi Zaleskiemu co nowego w fundacji, jakich aktywności można spodziewać się w Centrum Edukacji i Wsparcia oraz skąd pomysł na kampanię Odważ się powiedzieć!

16 października Joanna i Alicja rozmawiały nie tylko o dotychczasowych działaniach fundacji! Mogły również pochwalić się nowo otwartym Centrum Edukacji i Wsparcia, które znajduje się na osiedlu Górali 24 i co tydzień proponuje ciekawe, bezpłatne aktywności dla wszystkich! Jeśli umknęło Wam usłyszenie na antenie, co nowego w tym tygodniu, zachęcamy do sprawdzenia harmonogramu Centrum na naszej stronie!

Z uwagi na niedawno obchodzony Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego (10.10.2023) w programie nie mogło zabraknąć również wątku kampanii Odważ się powiedzieć. Przypomnieliśmy, kto może skorzystać z wsparcia psychologicznego w naszym Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców, a Alicja opowiedziała, skąd pomysł na kampanię i jakie dalsze działania mamy w planach!

Rozmowę w formie podcastu znajdziecie na stronie offradio Kraków, o tutaj [KLIK]