Jesienny spacer po Wawelu: zdrowie i integracja dla naszych seniorów

Nasza Fundacja kontynuuje swoją misję dbania o dobrostan seniorów poprzez organizację bezpiecznych i pełnych wrażeń spacerów w ramach projektu PospacerujMY RAZEM. Tym razem nasza grupa licząca 33 osoby (dwie grupy) udała się na niezapomnianą wędrówkę po Zamku Królewskim na Wawelu.

Nasze spacery: bezpieczne i dostosowane

W ramach naszych spacerów, dbamy o bezpieczeństwo i wygodę uczestników. Doświadczeni wolontariusze pełni troski towarzyszą seniorom na każdym kroku. Starannie dostosowujemy trasy do preferencji i możliwości fizycznych uczestników, zapewniając im nie tylko ciekawe, ale i komfortowe przeżycia.

Cel projektu: zdrowie!

Naszym głównym celem projektu PospacerujMY RAZEM jest nie tylko poprawa kondycji fizycznej seniorów, ale również promowanie zdrowia psychicznego i emocjonalnego poprzez integrację społeczną. Podczas spacerów seniorzy nie tylko odkrywają piękno historycznych miejsc, ale także mają okazję do rozmów, dzielenia się doświadczeniami i wzajemnego wsparcia.

Przyjazna atmosfera i wspólnota

Tworzymy atmosferę pełną serdeczności, gdzie każdy uczestnik czuje się mile widziany i doceniony. Radosne chwile spędzone razem stają się budulcem wspólnoty, która ma istotne znaczenie dla naszych seniorów.

Zaproszenie do dołączenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych seniorów do dołączenia do naszych spacerów i korzystania z tego wyjątkowego projektu, który stawia na zdrowie, radość i wspólnotę dla osób w podeszłym wieku.
Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem i poznać niesamowite osoby to kolejny akapit też jest dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 502 664 975 lub napisz wiadomość na adres: oliwia.grabowska.ibpolska@gmail.com. Dołącz do naszej społeczności, gdzie zdrowie, uśmiech i przyjaźń są najważniejsze!

 

Działanie jest organizowane przez Fundację Internationler Bund Polska.