Biało – czerwono, podniośle i elegancko…  tak w skrócie przebiegło nasze wczorajsze spotkanie, podczas którego chcieliśmy się odnieść do obchodzonej w sobotę 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Stąd, jak sama okoliczność sugeruje, przybraliśmy i w odzieniu, i w wystroju barwy narodowe: biało – czerwone.
Tak piękne wizualnie i wokalnie Panie oraz Panowie instrumentaliści przedstawili wyjątkowy program muzyczny składający się z utworów o tematyce patriotycznej, wojskowej czy narodowej.
Z racji tego, że jest to raczej repertuar powszechnie znany, uczestniczący w spotkaniu goście ochoczo włączyli się we wspólne śpiewanie, a nasze piękne ojczyste utwory wybrzmiały jeszcze głośniej… To już kolejne spotkanie z cyklu upamiętnienia święta 11 listopada i, jak za każdym razem, było odświętnie, serdecznie, i jak to w Platynie – również wesoło. A ponieważ wydarzenie to zbiegło się z urodzinami naszej wieloletniej wokalistyki zespołu Platyna, nie omieszkaliśmy przy okazji odśpiewać głośne STO LAT.  Przy okazji naszej koleżance jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, a naszym cudownym Seniorom bardzo dziękuję za kolejne zaangażowanie, obecność i stworzenie tak pięknej atmosfery!