Mikołajki z #KrakówWspólnie!

 

Nie macie planów na tegoroczne Mikołajki? Spędźcie je razem z partnerami #KrakówWspólnie!

Klub sportowy Fan Sport zaprasza na mikołajkową edycję zajęć wspinaczkowych! Zabawy z motywem Mikołaja czekają na wszystkich chętnych 6 grudnia od godziny 16:00!

ZAPISY – tel. 531 764 330

Kolejowy Klub Wodny zaprasza 3 grudnia od godziny 10:00 na integracyjną imprezę sportową dla dzieci w wieku 10-18 lat wraz z opiekunami! W programie: gry i zabawy, zawody na ergometrach kajakowych i konkurs plastyczny z nagrodami! Uczestnicy mają zapewniony obiad.

ZAPISY – https://forms.gle/t3b8C5SwxPNkdpki8

Ekipa Zamku na Wawelu zaprasza na Królewskie Mikołajki na Wawelu! Co tam się będzie działo! Mikołaj w tym roku do rozdawania upominków zaprosił samego… króla Zygmunta Starego. Wawelski władca oczekuje na wszystkie dzieci w Reprezentacyjnych Komatach Królewskich i Strefie Mistrzów w dniach od 3 do 5 grudnia! Król wraz ze swoim dworem przygotował na te dni moc atrakcji. Będą prezenty i to nie byle jakie. Pomocnik Mikołaja przygotował aż cztery rodzaje podarunków – każdy związany z wawelską historią. Będzie paczka królowej Marysieńki Sobieskiej, sympatycznego smoka wawelskiego, błazna nadwornego Stańczyka, no i oczywiście podarunek od samego króla Zygmunta Starego.

A kilka dni po Mikołajkach, czyli 11 grudnia zapraszamy Was do Kamienicy Szarej na Rynku 6! Będziemy wspólnie tworzyć kartki świąteczne oraz lampiony! Warsztaty zostały podzielone na dwie grupy: dla młodszych dzieci (6-11 lat) o godzinie 12:00 oraz dla dzieci i młodzieży (12-16 lat) o godzinie 13:30! Udział w warsztatach  jest bezpłatny!

ZAPISY → https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLmRWy4qH2gXUals7mWLMFDryqFGOjgUYEcZl9yPCsqjT6Zw/viewform

Kraków Wspólnie realizowany jest dzięki Fundacji Internationaler Bund Polska ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) oraz we współpracy Wydziałem Edukacji Miasta Kraków w ramach wspierania dostępnej i wysokiej jakości edukacji dla dzieci uchodźców.