📣 #KrakówWspólnie #podsumowanie 📣

Znajomość nawet podstawowych zwrotów w języku ukraińskim i stosowanie ich w szkole zwiększa komfort dzieci i młodzieży z Ukrainy uczęszczających do szkół i przedszkoli w Krakowie, a także usprawnia komunikację między nauczycielami i uczniami.
W ramach projektu Kraków Wspólnie wyszliśmy naprzeciw potrzebom nauczycieli, żeby wspierać ich pracę i zaangażowanie. Ruszyło 7 kursów, z których skorzystało 107 nauczycieli z krakowskich szkół – to łącznie 360 godzin kursów! Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i energię by uczyć się języka ukraińskiego, a tym samym pomoc dzieciom i młodzieży w integracji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości! Jesteście super nauczycielami.
Dziękujemy naszym wspaniałym partnerom:
oraz Pani Magdalenie Paciorek i Dominice Tokarz!
Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).
Проект «Краків Спільно» організовує Internationaler Bund Polska Foundation у співпраці з Департаментом освіти міста Кракова за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
The Internationaler Bund Polska Foundation organizes the Krakow Together project in cooperation with the Department of Education of the City of Krakow, financed by the United Nations Children’s Fund (UNICEF).