Dzisiaj (20.06) nasze pracowniczki Izabela Kucmin-Bemelmans (koordynatorka Centrum Wielokulturowego w Krakowie) oraz Agnieszka Skibińska (fundraiserka fundacji i koordynatorka wolontariatu) reprezentowały fundację podczas IX Krakowskiego Sympozjum HTA 2023. Wydarzenie organizowane jest przez Arcana Institute, a Certara Company w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

W tym roku Sympozjum wsparło naszą fundację, przekazując 30 000 zł na dalszy rozwój działań oraz projektów Internationaler Bund Polska. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to wsparcie. Dzięki przekazanym środkom możemy realizować naszą misję. Pieniądze pozwolą nam pomagać osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, realizować projekty dla osób z niepełnosprawnościami, dla seniorów oraz programy wolontariatu i spotkania ludzi z różnych kultur.

W trakcie sympozjum nasze reprezentantki wysłuchały niezwykle ciekawych prelekcji i dyskusji na tematy związane z oceną technologii medycznych. Nasze przedstawicielki miały również możliwość opowiedzenia o działalności i zaangażowaniu fundacji. Dziękujemy za zaproszenie i przekazane wsparcie!