Na zdjęciu młodzi menadżerowie z Holandii – Youth Executive Programme – organizowany przez instytut dla edukacji i treningu De Baak.

W tym tygodniu mieliśmy wielu gości w naszym nowym biurze! Ale po kolei!
We wtorek (31.09.21) spotkaliśmy się z grupą Holendrów, którzy przyjechali do Krakowa w ramach Youth Executive Programme dla młodych menadżerów. Program jest realizowany we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

Prezenty od gości z Holandii w IB Polska

Goście z Holandii chcieli posłuchać o działalności naszej Fundacji i Centrum Wielokulturowym, które prowadzimy w Krakowie, a następnie wskazać nam gdzie możemy rozwijać się i rosnąć! Jedno spotkanie nie wystarczyło. Odwiedzili nas też w środę, a dziś, na koniec ich pobytu, kiedy zaprezentowali nam wyniki swojej pracy otrzymaliśmy od nich prezenty. Były to cebulki tulipanów, pyszny holenderski ser i tradycyjne wafle. Mamy nadzieję, że ich pomysły pomogą nam jeszcze lepiej działać i usprawniać nasze funkcjonowanie.

Natomiast we środę spotkaliśmy się wraz z przedstawicielami krakowskich organizacji migranckich i działających na rzecz migrantów z UNHCR Polska.

Goście w IB Polska

Foto: Spotkanie z UNHCR Polska z przedstawicielami: JCC Krakow, Беларусы ў Кракаве / Białorusini w Krakowie, Klub Ukraiński w Krakowie – Fundacja Zustricz, Centro Latino / Centrum Kultury Latynoamerykanskiej, Krakow Expats, Centrum Wielokulturowe w Krakowie i Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie. Migrant Info Point Krk.

A w czwartek odwiedziła nas delegacja IOM Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji – Agenda ONZ ds. Migracji; w wizycie wzięli udział przedstawiciele Centro Latino / Centrum Kultury Latynoamerykanskiej oraz programu Taskforcome.

Goście w IB Polska

Dziękujemy za wszystkie spotkania i czekamy na kolejne!