Niezmiernie miło nam poniformować, że otrzymaliśmy nominację do nagrody EDUinspiracje 2021! Doceniono nasz projekt „Nabywanie kompetencji zawodowych i mobilność wsparciem w wyrównywaniu szans zawodowych młodzieży”. Nominację otrzymaliśmy w ważnej kategorii Synergia dla edukacji.
Projekt zagranicznych mobilności zawodowych dla uczniów z mniejszymi szansami realizujemy z trzema szkołami. Na praktyki do Niemiec wyjechała młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Krakowie, z Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bochni.
Już teraz wiemy, że to nie ostatni takie partnerstwo! Nominacja jest dla nas nagrodą za pracę nad projektami mobilności, które tworzymy w fundacji od kilkunastu lat.
Koniecznie zobaczcie filmik podsumowujący projekt: https://youtu.be/yyrBoR8FlAM
Celem konkursu EDUinspiracje jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów. Szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów i dzielenia się swoim doświadczeniem i sukcesem z innymi. Tegoroczna edycja konkursu EDUinspiracje jest realizowana pod hasłem: „Twój sukces inspiracją dla innych!”.