NIEZAPOMNIANE ANDRZEJKI DLA SENIORÓW!

W piątek 24.11 w Centrum Edukacji i Wsparcia na os. Górali 24 nasza Fundacja zorganizowała Andrzejki dla Seniorów!

To już kolejna impreza tematyczna skierowana do osób 60+, którą organizujemy w Nowej Hucie i wiemy jedno – będą kolejne!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym za niezwykły czas! Tańce, zabawy i wróżby to był główny element tego wieczoru, ale oprócz nich niesamowite spotkania, wspaniałe rozmowy i wieczór pełen najlepszej atmosfery! Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie i frekwencja podczas wydarzeń.

Nie możemy także zapomnieć o naszych partnerach podczas tego wieczoru: Stowarzyszeniu Manko i Głos Seniora. Dzięki Wam, to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe – wsparcie i pomoc w prowadzeniu animacji, zabaw i tańców to coś niesamowitego (do tej pory tupiemy nóżkami)!

Zachęcamy Was do obejrzenia materiałów z tego dnia, które przygotowała Koordynatorka Centrum Edukacji i Wsparcia Joanna Kołek:

_________________________

Fundacja Internationaler Bund Polska prowadzi Centrum Edukacji i Wsparcia dzięki finansowaniu firmy Shell Polska i współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.
The Centre for Education and Support is operated by The Internationaler Bund Polska Foundation thanks to funding from Shell Poland and collaboration with the City of Krakow.
Фонд Internationaler Bund Polska керує Центром освіти та підтримки завдяки фінансуванню Shell Polska та співпраці з мерією Кракова