EVS we Francji, zaakceptowany projekt - miejscowość Beauvoisin

Masz szansę wziąć udział w wolontariacie europejskim koordynowanym przez organizację Solidarités Jeunesses z Francji, która zajmuje się edukacją pozaformalną, prowadzi domy kultury oraz organizuje krótko i długoterminowe workcampy, szkolenia.

Roczny projekt wolontariatu będzie miał miejsce w małej miejscowości Beauvoisin (4000 mieszkańców), która  znajduje się zaledwie 35 km od Morza Śródziemnego, w okolicy region Camargue oraz gór Sewenny.  Wolontariusze będą zajmować się animacja czasu dzieci raz w tygodniu, organizowaniem warsztatów dla młodzieży wiejskiej, aktywności dla starszych osób z miejscowego domu seniora, prowadzeniem konwersacji w języku angielskim, przyjmowaniem grup - w zależności  od pojawiających się możliwości i własnych propozycji i inicjatyw.

Wolontariusze będą mieć również wkład w życie codzienne społeczności poprzez wspólne zajmowanie się ogrodem, czy organizacją życia w domu. Będą mogli też zaangażować sie w działania miejscowej szkoły. 

Więcej informacji w INFOPACKU -> tutaj (nie przejmuj się datami w infopacku)

START: wrzesień 2017 (projekt potrwa 12 miesięcy)

Wyślij list motywacyjny i swoje CV - jak najszybciej! adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
(
Napisz do nas w razie pytań)