Zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W dniu 4 grudnia, o godz. 19. wspólnie z Regionalnym Centrum Wolontariatu organizujemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza na który mam przyjemność Państwa zaprosić. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20. Celem spotkania jest integracja międzynarodowych wolontariuszy z lokalnym środowiskiem, poszerzenie wiedzy odnośnie możliwościach wolontariatu oraz miłe spędzenie czasu, które uatrakcyjnią występy artystyczne wolontariuszy i inne atrakcje. Spotkamy się w gronie lokalnych i międzynarodowych wolontariuszy, koordynatorów działań, pracowników jak i uczestników codziennych aktywności naszych partnerskich placówek goszczących.

Niżej znajduje się link do wydarzenia na facebooku - zapraszam do udostępniania na Waszych fanpage'ach i dołączania do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/487344154780917/

Centrum Obywatelskie znajduje się na pierwszym piętrze na Stadionie Miejskim (stadion Wisły). By się do niego dostać należy kierować się do wejścia LE, które znajduje się od strony Parku Jordana.

plakat-dzien-wolo-2015-mini