Zapraszamy na piknik integracyjny - Dzień Farmera - 3.10.2015 (sobota)

Fundacja Wspólnota Nadziei przy wsparciu wolontariuszy europejskich z projektu "Voice of the voiceless" zaprasza na piknik integracyjny w pokrakowskich Więckowicach. W programie wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wolontariusze podczas dorocznego pikniku integracyjnego na Farmie Życia prowadzonej przez Fundację Wspólnota Nadziei, spotkają się z lokalną społecznością i pokażą efekty swojej pracy będzie to m.in. wystawa zdjęć wraz z opisami które będą przybliżać ich działalność w przeciągu 10 miesięcy działań. Ponadto zaproponują zabawy integracyjne i rozgrywki sportowe dla przybyłych gości (dzieci i młodzież z lokalnych krakowskich szkół), podczas pikniku wykorzystają również nowo powstałą ?ścieżkę zdrowia? Farmy Życia. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. grono lokalnych polityków, fundatorów, młodzież z lokalnych podkrakowskich szkół, rodzin z dziećmi, a także dla przybyłych reprezentantów organizacji partnerskich dzieci i młodzieży związanych z organizacjami partnerskimi.

alt

Projekt "Voice of the voiceless" został zrealizowany przy wsparciu finansowych Komisji Europejskiej, w ramach programu Erasmus+.